Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
butami Jonah Mountain Adidas I-5923 w stylu
#1
To nie jest wielka przesada - ten but inspirowany sneakerami został stworzony z myślą o bezlitosnym okresie zimowym. Specjalna, odporna na warunki pogodowe Gore-Tex wyższa utrzymuje słońce i deszcz, a także w wrogi sposób lepka plastikowa podeszwa zewnętrzna zapewnia przyczepność w złych warunkach pogodowych, deszczu ze śniegiem lub być może https://www.herkrandsklep.com/ ubitym śniegu. (Nie obejmuje: ma amortyzację Focus Oxygen, co oznacza, że ​​nadmierny chwyt nie pojawi się praktycznie przy żadnej utracie wygody i wygody.) Buty Adidas Ozweego AdiPrene w szczególności ACG Oxygen Terra Antarktik są wyposażone w metodę sznurowania klatki papugi a także łatwe w zakładaniu zapięcia na rzepy, które zostały zmotywowane z jasnych rękawów wokół złożonych zimowych kurtek outdoorowych marki. Dodatkowo, będą dostępne w kilku naprawdę nadających się do noszenia kolorach: szarawe przyjazne dla środowiska wraz z Afroamerykaninem, w kolorze białym wraz z rzadki metal, a także buty Adidas UltraBoost 20 Consortium przyjazne dla środowiska, a także nocny Afroamerykanin wraz z turkusem.

Dzisiejsze dziesięciolecia ACG pracują ostatnio z atmosferą zewnętrzną, ale wciąż techniczną, a dziś view here ludzie są już tym, czego wielu facetów potrzebuje od współczesnego trenera. Istnieje uzasadnienie, dlaczego konkretny Salomon XT-6 był naszym własnym trenerem z roku. (Styl, a także działanie w tym samym określeniu!) Konkretne buty ACG Adidas Alphabounce Beyond Oxygen Terra Antarktik Gore-Tex zostaną zminimalizowane z pokrewnego materiału. Po prostu nie ma przestępstwa, aby być niezdarnym style butów śniegowych, ale nie ma nic więcej, czego można wymagać od zimowego prezentu.

Adidas bezwzględnie wybiera to w 2010 roku. W ciągu miesiąca kalendarzowego, konkretny A Kilis pokonał zapewnia zadeklarowaną pracę zespołową wraz z butami Jonah Mountain Adidas I-5923 w stylu aktorskim, a także uroczo dziwnym wpływowcem Kerwin Ice. (Plus, ciągła współpraca Prada, która została odkryta przed rokiem, zapewnia kontynuację produkcji oceanu.) Teraz, początkowa współpraca między Adidasem i jego konkretnym najnowszym współpracownikiem - brytyjskim sukiennikiem Craigiem Greenem - ostatecznie zostaje udostępniona zaraz po debiucie na całym pas startowy rok temu.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)